Sdílet

Tweet

Zahraj si zdarma My Little Farmies

Pro někoho, kdo očekává od hry převážně nenáročnou zábavu je My Little Farmies dozajista správnou volbou. Svým zaměřením jde o budovatelskou strategii, ovšem v poklidném duchu pěstování plodin a chovu dobytka. Hra je navíc pojata mnohem realističtěji, než jiné online farmy. Je tak potřeba s rozmyslem vážit každý krok, jelikož zbrkle utracené haléře mohou znamenat nebývalé zdržení. Zkrátka každý hodně rychle pochopí, že mu My Little Farmies nedá nic zadarmo. Hráč se musí poprat se všemi nástrahami tohoto odvětví, setbou počínaje a prodejem konče. To vše v líbivém grafickém kabátku s historickými postavičkami. K hraní stačí pouhá registrace a již nic nebrání si zcela zdarma užít simulaci středověkého farmáře.

World of Warships

Po úspěchu tankových bitev se ve Wargaming pustili do přenesení dalších bojišť na obrazovky našich monitorů. World of Warships jak již název napovídá nám dává příležitost se stát kapitánem válečné lodě a změřit síly s dalšími hráči na vlnách rozbouřeného moře.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.