Sdílet

Tweet

Pohled na hraní My Little Farmies v ukázkovém videu

Nikdy není na škodu si udělat trochu představu o tom, co od preferované hry očekávat. V tom by mělo snad napomoci videjko zachytávající základy hraní My little farmies. Každý si tak může udělat představu, co od hry očekávat a zda splňuje jeho představu o ideální zábavě. A pokud zaujme tento gameplay, tak není nic snadnějšího, než si vytvořit herní účet a vrhnout se do zemědělství ve středověkém kabátku.

World of Warships

Po úspěchu tankových bitev se ve Wargaming pustili do přenesení dalších bojišť na obrazovky našich monitorů. World of Warships jak již název napovídá nám dává příležitost se stát kapitánem válečné lodě a změřit síly s dalšími hráči na vlnách rozbouřeného moře.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.